Klaipėdos universiteto studentų nuomonės apie nuotolinių studijų privalumus ir trūkumus COVID - 19 pandemijos metu
Gerb. apklausos Dalyvi (-e),
Mes, Greta Uzdraitė, Simona Vaičiulytė, Inga Gafarova, Erika Karnackaite ir Jovita Girdvainytė, esame Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto Sveikatos priežiūros vadybos studijų programos I kurso studentės. Šiuo metu pandemijai diktuojant visuomeninio gyvenimo apribojimus, atliekame tyrimą, kuriuo siekiame įvertinti Klaipėdos universiteto studentų požiūrį į nuotolines studijas. Tyrime bus apklausta apie 94 studentai. Mums svarbi Jūsų nuomonė, surinkti duomenys bus naudojami rengiant mokslines išvadas, atskleidžiant nuotolinių studijų ypatumus.
Instrukcija. Prašome atidžiai perskaityti kiekvieną klausimą ir pasirinkti labiausiai Jums tinkantį atsakymo variantą arba įrašykite savąjį atsakymą. Apklausa – anoniminė (nereikia rašyti nei vardo, nei pavardės), atsakymai liks konfidencialūs. Dėkojame už Jūsų sutikimą dalyvauti apklausoje.