Klaipėdos miesto ir priemiestinių teritorijų gyventojų modalinio kelionių pasiskirstymo pokyčių tyrimas
27. Jeigu nesinaudojate arba retai naudojatės priemiestinių autobusų transporti, tai kas paskatintų naudotis? (galima žymėti kelis atsakymo variantus)
Nepaskatintu
Naudočiausi nebent jei prarasčiau teisę vairuoti. Nemėgstu, kai arti manęs nepažystami žmonės, todėl viešuoju transportu naudotis sunku dėl psichologinės būsenos
iki autobuso stotelės tektų eiti 3 km
nėra poreikio naudotis
Neaktualu.
Autobusai atitinkantis vežti žmones ,o ne malkas.
Nereikia
Trūksta autobusų nuo 10:00 iki 13:00 valandos, tada 3 valandas turi laukti kol pradės važinėti transportas, ypač žiemą, pavasarį ir rudenį labai apmaudu, vasarą mažiau studentų, moksleivių kaip ir gali nebūti, bet ir močiutėms sunku grįžti išvažiavus 10:00 į miestą iš Radailių, Mazūriškių, o grįžti tik 13:50