26. Jeigu naudojatės, priemiestinių autobusų transportu, tai kodėl? (galima žymėti kelis atsakymo variantus)
- Nesinaudoju, nes važiuoja tik kartą per dieną o atgal grįžti būtų neįmanoma
- Nera kitu variantu kaip vaikui gryzt is mokyklos
- nesinaudoju
- ne
- Dėl mažesnės taršos
- Kartais
- nesinaudoju
- nererikia
- nuosavas automobilis
- Gryžimas namo