26. Jeigu naudojatės, priemiestinių autobusų transportu, tai kodėl? (galima žymėti kelis atsakymo variantus)
- Reikia grįžti namo
- Nesinaudoju
- Autobusai retai vaziuoja
- Nesant maršrutinio taksi tenka naudotis priemiestiniu transportu
- Nesinaudojiuš
- Nenaudoju
- -
- Nesinaudoju
- Nesinaudoju
- nesinaudoju, nes jo nėra