24. Jeigu nesinaudojate arba retai naudojatės vaikščiojimu pėsčiomis, tai kas paskatintų daryti? (galima žymėti kelis atsakymo variantus)
- nesinaudočiau, nes per ilgas atstumas
- Vaikšome daug.
- eičiau pėsčiomis, jei darbo vieta butų arčiau
- šalia autostrados ir kaimo kelio neįrengti pėsčiųjų takai
- Viskas gerai ir taip.
- Neįmanoma per toli
- Labai toli viskas yra.
- Nėra stotelės, tiksliau ji labai toli.
- .
- Nera