Klaipėdos miesto ir priemiestinių teritorijų gyventojų modalinio kelionių pasiskirstymo pokyčių tyrimas

23. Jeigu vaikštote pėsčiomis, tai kodėl? (galima žymėti kelis atsakymo variantus)

  1. todėl kad noriu numesti svorio
  2. Reikia vaikščioti
  3. vaikštau tik tada, jei trumpi susisiekimo atstumai
  4. Jaučiuosi geriau judėdama
  5. Einu nedidelį atstumą
  6. Nes noru
  7. nes labai trumpi maži atstumai
  8. Nesant transporto tenka prasieiti ir pėsčiomis
  9. Kai turiu laiko, stengiuosi judėti
  10. Nevaiksciojiu