Klaipėdos miesto ir priemiestinių teritorijų gyventojų modalinio kelionių pasiskirstymo pokyčių tyrimas

20. Jeigu naudojatės, dviračiu, tai kodėl? (galima žymėti kelis atsakymo variantus)

  1. smagu pasportuoti
  2. Naudojamas daugiausiai savaitgaliais
  3. pramoga
  4. patogi laisvalaikio priemonė
  5. kaip laisvalaikio praleidimas su šeima
  6. Smagus laiko praleidimas
  7. Dėl savęs
  8. Sportui
  9. Kai nėra kitų galimybių
  10. dviračiu naudojuos ne kaip susiekimo būdu, o laisvalaikiui