20. Jeigu naudojatės, dviračiu, tai kodėl? (galima žymėti kelis atsakymo variantus)
- smagu pasportuoti
- Naudojamas daugiausiai savaitgaliais
- pramoga
- patogi laisvalaikio priemonė
- kaip laisvalaikio praleidimas su šeima
- Smagus laiko praleidimas
- Dėl savęs
- Sportui
- Kai nėra kitų galimybių
- dviračiu naudojuos ne kaip susiekimo būdu, o laisvalaikiui