18. Jeigu nesinaudojate arba retai naudojatės individualiu transportu (motociklu/motoroleriu), tai kas paskatintų naudotis?
- Niekas
- nepaskatintų jokios priemonės
- niekas nepaskatintų
- nereikia einu pėsčiomis
- Iš vis nenaudočiau, aš bijau šitų transporto priemonių
- jei neilgas susisiekimas būtų
- Jeigu būtų įmanoma važinėtis Lietuvos klimato sąlygomis, pvz. Rudenį, žiemą
- Nesinaudočiau
- niekas
- Nėra