15. Jeigu nesinaudojate arba retai naudojatės taksi transportu, tai kas paskatintų naudotis? (galima žymėti kelis atsakymo variantus)
- Brangu
- niekas
- nesinaudoju
- Ne
- Nėra.
- Visur galiu nuvykti autobusu
- Esu pati taksi vairuotoja, tad visada pati už vairo arba sau arba klientams
- individualus transportas reikalingas darbo tikslais
- Kada nenoriu vairuot
- Nesinaudojame.