12. Jeigu nesinaudojate arba retai naudojatės, įmonės transportu, tai kas paskatintų naudotis? (galima žymėti kelis atsakymo variantus)
- Nėra būtina
- Debiliškas klausimas sunkmečio metu...
- Nedirbu
- neturiu imones
- Nėra galimybės
- Nedirbu
- Nėra tokio
- Nedirbu.
- Darbas arti namų, transporto tikrai nereikia
- Niekas