9. Jeigu nesinaudojate arba retai naudojatės, maršrutiniu taksi, tai kas paskatintų naudotis? (galima žymėti kelis atsakymo variantus)
- Naudočiausi nebent jei prarasčiau teisę vairuoti. Nemėgstu, kai arti manęs nepažystami žmonės, todėl viešuoju transportu naudotis sunku dėl psichologinės būsenos
- Vairuotojų etika
- nežinau, neįsivaizduoju
- nesinaudoju
- Nenaudoju
- Kaina
- Jų nėra
- Prie mūsų kaimo, Alyvų gatvės, saugiai įrengta stotelė, nes dabar autobuso reikia laukti tiesiog ant gatvės
- .
- Nera