Klaipėdos miesto ir priemiestinių teritorijų gyventojų modalinio kelionių pasiskirstymo pokyčių tyrimas
6. Jeigu nesinaudojate arba retai naudojatės viešojo transporto paslaugomis, tai kas paskaktintų? (galima žymėti kelis atsakymo variantus)
-
naudojuos daznai
niekas
nereikia
nereikia einu pėsčiomis
ilgas atstumas, nepatogus susisiekimas
Butų patogiau, jeigu nereikėtų daryti persėdimų iš 25 maršrūto į kitą autobusą kuris važiuoja per visą miestą
Viešasis transportas turi būti komfortiškas, techniškai tvarkingas (kad atsiradus šaltukui neįšeitų iš rikiuotės, kaip dažnai būna), piko metu (8-9 val. ir 16-18 val.) dažnesni reisai
Kad 14 autobusas vaziuotų iki BIG kaip anksčiau
Paskatintu naudotis jei važiuotu tinkamu laiku ir tinkamu maršrutu