Klaipėdos miesto ir priemiestinių teritorijų gyventojų modalinio kelionių pasiskirstymo pokyčių tyrimas

6. Jeigu nesinaudojate arba retai naudojatės viešojo transporto paslaugomis, tai kas paskaktintų? (galima žymėti kelis atsakymo variantus)

  1. -
  2. naudojuos daznai
  3. niekas
  4. nereikia
  5. nereikia einu pėsčiomis
  6. ilgas atstumas, nepatogus susisiekimas
  7. Butų patogiau, jeigu nereikėtų daryti persėdimų iš 25 maršrūto į kitą autobusą kuris važiuoja per visą miestą
  8. Viešasis transportas turi būti komfortiškas, techniškai tvarkingas (kad atsiradus šaltukui neįšeitų iš rikiuotės, kaip dažnai būna), piko metu (8-9 val. ir 16-18 val.) dažnesni reisai
  9. Kad 14 autobusas vaziuotų iki BIG kaip anksčiau
  10. Paskatintu naudotis jei važiuotu tinkamu laiku ir tinkamu maršrutu