5. Jeigu naudojatės viešojo transporto paslaugomis, tai kodėl? (galima žymėti kelis atsakymo variantus)
- toli sustojimo aikštelės
- kai sugenda automobilis
- Nesinaudoju nes Šilalėje nėra, bet jei būtų tai naudočiausi
- Tėvai negali parvežti namo po pamokų
- Nesinaudoju
- Nesinaudoju, nes nera man tinkamo autobusu grafiko
- -
- Mažesnė tarša
- nesinaudoju
- Neturiu teisės vairuoti