2. Jeigu naudojatės individualiu transportu, tai kodėl? (galima žymėti kelis atsakymo variantus)
- Nesinaudojame
- Mažesnis kontaktas su kitais asmenimis
- Patogiau, kai mieste nėra susidariusių kamščių
- Nesinaudoju
- važiuojama ne tik į darbą ir atgal
- Labai retai važiuoju
- sukus krepsiai nepanesu
- Vėluojant, vykstant apsipirkti už miesto, giminių lankymui
- Vis dar labai trūksta dviračių takų.
- Nuo Ragainės g. nėra autobuso