Klaipėdos miesto ir priemiestinių teritorijų gyventojų modalinio kelionių pasiskirstymo pokyčių tyrimas
TREČIA DALIS: Atskirų transporto priemonių vartojimo privalumai trūkumai.
Piko metu, rytais ir vakarais darbo dienomis važiuojame tik automobiliais. Nėra rajone dviračių takų jokūbavo kelyje ir t.t. :)
Automobiliu viskas greičiau vyksta
Neįmanoma per toli
Galimybė išvažiuoti kada nori, komfortas. Trūkumai:negalima važiuoti autobusų juosta, kai kiti vairuotojai neatsibude nemato šviesoforų
Nera
Brangus kuras, teršiama aplinka
Nrtrugdomas kitas asmuo
Patogu kai yra trys vaikai ir jų daiktai kuprinės, sportinė apranga ir t.t. o trūkumas - esi priverstas juos vežti kito pasirinkimo nėra. Mokykla autobusiuko į mūsų rajoną nesiunčia. O esantis viešasis transportas nenuveža reikiamu laiku.
Dažnumo trūkumas
Didina kamščius, patogiau pasiekti skirtingas mokyklos, darželio, darbo lokacijas.