Klaipėdos mieste vykstančių švenčių etnokultūrinai aspektai

35. Kurios iš Klaipėdos mieste vykstančių švenčių, Jūsų nuomone, reikalingos, o kurios – ne? Kodėl taip manote?

  1. visos šventės yra reikalingos Klaipėdos miestui, galėtų būti ir daugiau.
  2. Visos reikalingos. Apie nereikalingas nesprendžiu, nes turi būti įvairovė ir pasirinkimas.
  3. kuo daugiau - tuo geriau
  4. ....................geriau mažiau ir kokybiškai negu trupinama daug....belekaip
  5. Visos reikalingos. Nes tai miesto dvasia.
  6. visos reikalingos, nes ju nera per daug
  7. Abi jos reikalingos, nes ir taip klaipeda per daugiausiai tu svenciu neturi
  8. Visos reikalingos, tačiau yra kur tobulėti, pvz., daugiau pritaikymo prie įvairaus amžiaus ir interesų grupių.
  9. Visos reikalingos. Nes visos reikalingos.
  10. visos reikalingos, nes jų ir taip nėra daug