Nes jos tikrai šventiškos, pas mus kiek pigiau, nei Vakarų Europoj, be to, gera kokybė, palyginus su užsieniu.
manau nesirenka, tiesiog pataiko!
Nežinau.
-
manau jie renkiasi juros svente nes ju atzvilgiu kainos yra prijimtinos, kartais net labai pigiai jiems apsieina tokios sventes
Nes jos didziausios vykstancios klaipedoja ir trunka ilgiausiai
neturiu supratimo nesidomejau
nežinau, neklausiau.
Manau, kad jie nesirenka.
gal patinka arba tokių švenčių nėra jų gimtojoje šalyje