Klaipėdos mieste vykstančių švenčių etnokultūrinai aspektai

31. Ar į šventę einate vienas (-a)? Jei ne, tuomet su kuo? Kaip pasirenkate su kuo eisite į šventę?

  1. Su drauge ar draugu, kurio panašus skonis. Kartais viena.
  2. Ne viena. Kvailas klausimas; o su kuo jūs einate į šventes? Turbūt su nepažįstamais...
  3. su draugais arba mergina, nes su jais visur kartu dalyvaujam
  4. Kartais viena, kartais su bendraminčiais arba mama. Tai priklauso, ar sutampa interesai.
  5. su draugais, vaikais, kad ne liudna butu
  6. Niekada nebūnu šventėse viena. Su šeima ar draugais. Pagal nuotaiką.
  7. Kas tuo metu yra su manimi
  8. jai as einu i bet kokia svente tai aishku niekada neisiu ten vienas, nes man is tu miesto svenciu nelabai ko ir reikia, nebent atvaziavusiams is kitu miesto draugams parodit
  9. I svente dazniausiai einu su buriu draugu
  10. tik su draugais, nelabai priklauso nuo to mano pasirinkimas