Klaipėdos mieste vykstančių švenčių etnokultūrinai aspektai
31. Ar į šventę einate vienas (-a)? Jei ne, tuomet su kuo? Kaip pasirenkate su kuo eisite į šventę?
Draugais dažniausiai, jei sutampa norai, ketinimai.
Įvairiai, su draugais ir šeima.
Einu kartu su draugais ar drauge. Tiesiog apsilankyti šventėje su kompanija visada yra smagiau nei tarkim vienam.
Einu kartu su draugais ar drauge. Tiesiog apsilankyti šventėje su kompanija visada yra smagiau nei tarkim vienam.
Su draugais
Einu su seima
Visada į šventę einu su kompanija. Dažniausiai artimais draugais, su kuriais leidžiu laisvalaikius.
Einu ir su draugais ir su šeimos nariais, o kartais ir viena.
Vyresni žmonės dažniau renkasi dieninę šventės dalį, jaunesni vakarinę, taip ir pasirenku.