-
Mano požiūris į pasikeitimus teigiamas.
Mano nuomone organizatoriai viską daro gerai, tiesiog žmonės renkasi kas jiems įdomu ir ką jie norėtų pamatyti.
Mano nuomone organizatoriai viską daro gerai, tiesiog žmonės renkasi kas jiems įdomu ir ką jie norėtų pamatyti.
Kuo didesnis įvairių šalių pasirodymai
-
Neaiškus klausimas
Teigiamai
Neturiu nuomonės
neturiu nuomonės