28. Koks Jūsų požiūris į švenčių pasikeitimus? Kuriuos iš jų vertintumėte teigiamai, o kuriuos – ne?
- kad visada beveik vienodai
- -
- -
- Neturiu poziurio, man sventes yra tam, kad jas svest
- visai gerai daugiau zmoniu pritraukia linksmiau
- visi pasikeitimai, visi žmogaus prisilietimai prie šventės, festivalių yra teigiami. Kritikuoti visada yra lengviausia, bet nors kartą padaryti šventę ar festivalį - ne.
- Šventės panašios.
- -