Kolkas jokių.
Tradicija ir yra dalyvauti vienoje ar kitoje šventėje.
Pavyzdžiui per Užgavėnes visada kepame mielinius blynus ir pan.
Pavyzdžiui per Užgavėnes visada kepame mielinius blynus ir pan.
Nėra labai griežtų apibrėžtumų
Jokiu
-
Visada ieškau idomaus reginio, daug dėmesio kreipiu į apipavidalinimą, scenografiją. Vengiu masinių renginių.
Ritualų? Neaiškus klausimas
-