Klaipėdos mieste vykstančių švenčių etnokultūrinai aspektai
14. Kaip dekoruojamas miestas švenčių metu? Koks Jūsų požiūris į šias dekoracijas?
Gana dažnai keičiami gėlynai, asmeniškai patinka, kaip kalėdiniu laikotarpiu girliandomis padabinami centrinių gatvių žibintai. Per jūros šventę dekoracijos puošnios, bet gal ne visada skoningos.
Maloniai kviečiame atvykti ir pažiūrėti, kaip dekoruojama. Dekoracijos kaip dekoracijos...
neatkreipiau dėmesio į tai
Per jūros šventę būna įvairių dekoracijų, bet jei ir jų nebūtų - nepastebėčiau, nes vis tik miestą dekoruoja patys žmonės, jų gausa :)
Visada beveik tas pats, galetu ir daugiau skyrti lesu dekoracijoms!
Dekoravimas prastas.
Kiekvienais metais vis skoningiau
pries 10 metu buvo labai rimtai dekorojamas visas senamestis, o kaip dabar net nezinau nes nelendu is namu kol viksta juros svente
miestas buna papuostas ivariomis girliandomis, priklauso nuo sventes pobudzio. As manau, kad mieste pasidaro truputi jaukiau.