Klaipėdos mieste vykstančių švenčių etnokultūrinai aspektai

12. Kuriose iš šių švenčių esate buvę? Ar jose lankotės pastoviai, ar tik kartais? Kodėl?

  1. Visose išvardintose buvau, kadangi Klaipėdoje tegyvenu 4 metus, tai dar neturiu nusistovėjusios lankymo tendencijos.
  2. Jūros šventėje, laivų parade, muzikos pavasaryje, kalėdinės eglės įžiebime esu dalyvavusi. Lankausi nepastoviai, nes turiu kitų įdomių užsiėmimų.
  3. Visose esu buvęs, man labai patiko ir šiemet ketinu vėl apsilankyti.
  4. Visose esu buvęs, man labai patiko ir šiemet ketinu vėl apsilankyti.
  5. Joninėse,Jūros ir žvejo šventėje beveik visada,o kt. sprendžia finansai.
  6. Labiausiai lankausi juros sventeje, kartais dziazo festivalyje ir buvo sviesu festivalyje
  7. Nebuvau nei vienoje.
  8. Šventės kuriose esu buvusi: Jūros šventė - kol gyvenau Kleipėdoje teko sudalyvauti, specialiai nevažiuočiau. Džiazo festivalis - esu buvusi kelis kartus, labai smagus renginys. Kaziuko mugė - kol gyvenau Kleipėdoje teko sudalyvauti, specialiai nevažiuočiau. Muzikos diena - kol gyvenau Kleipėdoje teko sudalyvauti, Klaipėdoje buvo skurdoka, palyginus su Vilniumi.
  9. Visose
  10. Jūros šventėje, regatose, "Šermukšnio" spektakliuose. Lankausi kada turiu laiko.