Klaipėdos Atgimimo aikštės "Laivelis"

Tegu laivelis išplaukia ir vanduo te nesurūgsta !!!

Mūsų miesto "fenomenas" - Atgimimo aikštės LAIVELIS, nuo 2008 metų yra Klaipėdos, kaip jūrinės kultūros miesto pseudo simbolis. Nesunku rasti per visą jo gyvavimo laikotarpį įvairiausių bandymų atkreipti dėmesį į jo estetinę, funkcinę, finansinę ir kitas eksploatavimo sąlygų kritines pastabas, tačiau iki šiol, tikrąja ta žodžio prasme, "vargstame". Šis gėlių laivelis yra ir vienas didžiausių emocinių diskurso objektų viešojoje erdvėje nuo jo atsiradimo pradžios, tačiau iki šiol reakcijų ir atsakomybės miesto kūrimo sistemoje dirbančių vadovų, specialistų, ekspertų iniciatyvų nefiksuojame. Kita vertus laikas - didžiausias priešas, o mūsų žalio miesto įvaizdis gerokai atsilieka nuo miestų kaimynų, lyderių inovatyviai ir šiuolaikiškai augančių su visuomene, kuriai ją supanti aplinka yra akščiausios formos ir vertės kultūra.

Imdamasi iniciatyvos, skatinu reaguoti į galimybę išsakyti savo argumentuotą nuomonę, kuri galimai prisidės prie mūsų miesto aplinkos kultūros kūrimo. Jūs esate už ar prieš laivelio desperatišką išlikimą ir toliau?

Jūs nebenorite jo matyti mūsų mieste?

O gal svajojate apie smilgas tarp pirštų, o ne apie brangių našlaitėlių ir begonijų jūrą?

Pic
Kokie dar mieste esantys objektai manote yra vizualinės šiukšlės?
Ponia Jokumiene
Undinė ( prie biržos tilto)
Apleisti pastatai
undinėlė po tiltu
Tvorelės palei Taikos pr. atnaujinto Rumpiškės rajono atkarpoje, NEVALYTI šaligatviai ir prastai nuvalytos gatvės Klaipėdoje. Visos "gražinimo"pastangos atrodo tarsi pigus grimas ant neprausto ir nešukuoto veido.
Apleisti pastatai
Paminklas Vydūnui, primityvumo viršūnė. "Rankeles sudėjęs durneliai, balsas ant gėlyčių". Žmonės tai darę, apie Vydūno matyti žino iš nuogirdų.
Kryžius Dangės skvere
Jokie
Viskas su tais objektais yra gerai , jie įdomūs
Suolai Mažvydo al.
vitukas
Nezinau
Kartuves prie Danės skvero.
Boružės nusibodo. Spynų gaubliui reiktų tęstinumo per pakrantę, nes vienas jis tikrai šiukšlė. Naujas skveras prie Vaidilos labai jau keistas :)
Undinė
"porno undinėlė", "balvonas" baikeris, "kartuvės", Lietuvininkų aikštė-derėtų rekonstruoti-gi 21 amžius, gaublys, apskritai, Klaipėda nepasižymi skoningais sprendimais...
Undinė
Žalias tinklas ant kino teatro “Baltija”
Poška
Kartuves
Man netrukdo ne centrinėse aikštėse esantys objektai
Undinė
Undinė