Klaipėdos Atgimimo aikštės "Laivelis"

Tegu laivelis išplaukia ir vanduo te nesurūgsta !!!

Mūsų miesto "fenomenas" - Atgimimo aikštės LAIVELIS, nuo 2008 metų yra Klaipėdos, kaip jūrinės kultūros miesto pseudo simbolis. Nesunku rasti per visą jo gyvavimo laikotarpį įvairiausių bandymų atkreipti dėmesį į jo estetinę, funkcinę, finansinę ir kitas eksploatavimo sąlygų kritines pastabas, tačiau iki šiol, tikrąja ta žodžio prasme, "vargstame". Šis gėlių laivelis yra ir vienas didžiausių emocinių diskurso objektų viešojoje erdvėje nuo jo atsiradimo pradžios, tačiau iki šiol reakcijų ir atsakomybės miesto kūrimo sistemoje dirbančių vadovų, specialistų, ekspertų iniciatyvų nefiksuojame. Kita vertus laikas - didžiausias priešas, o mūsų žalio miesto įvaizdis gerokai atsilieka nuo miestų kaimynų, lyderių inovatyviai ir šiuolaikiškai augančių su visuomene, kuriai ją supanti aplinka yra akščiausios formos ir vertės kultūra.

Imdamasi iniciatyvos, skatinu reaguoti į galimybę išsakyti savo argumentuotą nuomonę, kuri galimai prisidės prie mūsų miesto aplinkos kultūros kūrimo. Jūs esate už ar prieš laivelio desperatišką išlikimą ir toliau?

Jūs nebenorite jo matyti mūsų mieste?

O gal svajojate apie smilgas tarp pirštų, o ne apie brangių našlaitėlių ir begonijų jūrą?

Pic
Kokia Jūsų nuomonė apie šį laivelį? Kodėl?
Neturi jokios estetinės vertės. Kičas.
Kičas
Mažiau klausyt visokių bobų,kurios save meninkais laiko.Akivaizdu snukio savo nemačiusos veidrodyje n metu. Kažka daryt su miestu bando. Jokumiene slėpkis atgal.Nuosirdus patarimas.😃
Galbūt jį galima kiek perdaryti
Kiek galima diskutuoti apie šitą miesto gėdą? Gal galėtumėte įvardyti šio objekto autorių? Panašu, kad tai ,,labai nusipenęs" autorius, nes niekaip nesiryžtame jo pašalinti...Kas yra??????????? Į tą ,laivelį nepamirškite pakrauti boružių...!!!!!!!!
Man asmeniškai geriau toks laivelis atgimimo aikštėj nei nieko. Jeigu atgimimo aikštę atstatytų dar iki karo, t.y. atstatytų ten buvusius pastatus (ko tikriausiai kažin ar bus kada), tada laivelis gali susirasti ir kitą vietą. Na, smilgų laukas irgi įdomu būtų, bet manau ir laivelis visai priderėtų. Aš manau, kad tai visgi puošia mūsų sudarkytą miestą ir galbūt geriau sutelkti dėmesį į tai, kokią atgimimo aikštę norima padaryti ją atrenovuojant, turiu omeny, tą "pilnaties" projektą. Šitas projektas pats siaubingiausias, kurį Klaipėdai gali tekti įgyvendinti. Tad geriau diskutuokime apie tai.
Kičas
Primityviai ir pigiai
Esu už smilgų lauką, tik ne šis N E s u s i p r a t i m a s ir dar miesto centre!!! Te kuo skubiau išplaukia!!!
Mano subjektyvia nuomone neestetiškai atrodo.
"Gėlių laivelis" suardo estetinę harmoniją,o ne ją apjungia.
Prasto skonio kvintesencija - nuo pačios minties iki pasirenkamų gėlių rūšies. Bravo, galvojau, kad to neįmanoma pasiekti!
Malinausko ir Giedraitytes chaltura.
Netrukdo
.
Šis "kūrinys"-miestui garantuoja100% provincijos statusą!
Klaipėdos gėda!!!
Tegul stovi
Reikia jį tik apželdinti žalia augmenija ir viskas bus gerai
Kičas
Čia net nuomonę sunku turėti... Tiesiog laivelis lai lieka prisiminimuose ir plaukia negrįžtamai iš Klaipėdos.
Atlikus visų Klaipėdos mieste esančių gėlynų vertinimą, nustatyta, kad ne tik sumažėjo gėlynų plotai, bet kad patys gėlynai įrengti tik centrinėse miesto viešosiose erdvėse. Vienmečių gėlių gėlynai nepasižymi originalumu formos, silueto, kompozicijos bei erdvinio modeliavimo aspektais. Daugiamečių gėlių gėlynai beformiai, neturi aiškiai išreikštos idėjos, kompozicijos, stiliaus. Per daugelį metų daugiamečių gėlių gėlynai tapo nebepastebimi, neįdomūs, nefunkcionalūs. O parkuose gėlynų plotai labai sumažinti – iki trečdalio Skulptūrų parke, per puse – Karių kapinių ir visai panaikinti – Kultūros ir poilsio parke. Nustatyta, kad padaugėjo (apie 6 kartus) naujų pastatomų gėlinių, o gėlės jose pakankamai gerai prižiūrimos ir dekoratyvios – žydi visą sezoną. Taip pat nustatyta, kad nors ir sumažėjo (apie 2,5 karto) pakabinamų gėlinių, bet jose gėlės dekoratyvios visą sezoną
Pabodo
Miesto gėda.
Super
Labai bloga
Grazu
Turime mieste ir laivų ir laivelių. Geriausia kai jie kursuoja upe ir mariomis, bet ne,, lenino,, aikštės granitu!
Gražus vazonas. Yra ir yra, tikrai neisiu plėšyti maikės ir piketuoti jeigu sugalvos išvežti į sąvartyną.
Laivelis gali likti, tik galėtų atsirasti kažkas naujo aikštėje, ir jis bendram kontekste būtų mažiausiai pastebimas. Augalai turėtų keistis, ir už normalią kainą :) smilgos, jūriniai augalai, kita spalvų paletė mėlyna-balta, šiaudų geltonumo būtų gerokai tinkamiau. O šiaip, pastrigo atnaujinimas kažkur, išsikilnojusias plyteles su visu aikštės paveldu seniai laikas keist, pats tas darbams atlikt, kai žmonių mažai, karantinas. O tas kioskas su lūšiuku išvis nesusipratimas ;)
Kaip kultūringam rajono centre ,priešais partijos komitetą.
BESKONYBĖ
Laivelis- Klaipėdos gėda. Jei stovėtų prie kokio pakelės larioko, tada - mat jį šunys. Pačiame miesto centre tokia naivi atgyvena neturi būti.
Gera
Neskonybė
Į Dituvos sodus jį išplukdykit
Kenkia miesto centro estetikai.
gėlės gražu, gražios ir našlaitės, ir begonijos...gražios ir pievų gėlės, na, bet ne laivelyje...tokias viešas atviras erdves reikėtų paversti žaliomis, šeimų pievomis.
Reikia mąstyti apie visos aikštės rekonstrukcija pirmiausia, kompleksiškai. Jau kiek surinkote EU lėšų nupjaunant senus ir pasodinant naujus medžius , užteks aikštės rekonstrukcijai. Darykite rekreacinės zonas, kad žmonės galėtų gyvos muzikos paklausyti, galetu prisėsti ir pačilint.
Apgailėtinas laivelis
Gėda miesto
Atgyveno savo .
Laivelis - beskonybės ir kičo objektas.
vaikų darželio objektas Klaipėdos centre? Kodėl??? Ir dar tos boružėlės prie Dangės.
Tragedija. Kur tiktų toks šedevras mūsų mieste? Gal prie kokio turgaus ....
Bloga. Kičas ir miesto gėda.
Objektas aikštėje turi būti patrauklus visus metus, o ne pusę metų. Prieš dešimt metų galbūt ir buvo tinkamas laivelio variantas. Tačiau turint šiais laikais tiek įdomių kūrėjų, turėtų būti paskelbtas konkursas kas čia gali stovėti ir puošti miestą.
Žiūrint kas į vietą? Jeigu žąsis ar delfinas, geriau jau laivelis...
Ne vietoje
Kičas
Jau geriau nieko, negu bet kas 😅
Naivu ir neskoninga, netinka uostamiesčiui.
Bloga
Laivelis negražus.
apie tokius objektus apskritai gėda net turėt nuomonę:) O jei rimtai, save gerbiantis miestas neturėtų leisti sau apaugti tokiais maurais kaip šis laivelis.. sramata!!