Klaipėdos apskrities gyventojų naudojimosi viešuoju transportu įpročiai

Dėkojame, kad sutikote dalyvauti mūsų apklausoje. Esu Socialinių mokslų kolegijos II kurso Teisės studijų studentas. Atlieku apklausą, kurios tikslas yra išsiaiškinti Klaipėdos apskrities gyventojų naudojimosi transportu įpročius, pasitenkinimą viešuoju transportu, taip pat norėtume sužinoti, kas paskatintų apskrities gyventojus dažniau naudotis viešuoju transportu. Maloniai prašome Klaipėdos apskrities gyventojus atsakyti į šiuos klausimus.

 

16. Kokių turite pasiūlymų, ką reikėtų keisti Klaipėdos viešojo transporto sistemoje?
jok
Autobusai važiuoja labai lėtai 50-60 greičiu,stabdo visą judėjimą kelyje Palanga - Kretinga..Važiuojantiems autobusu gaunasi ilga kelionė. Mikroautobusai važiuoja gerai ,greičiau,bet jie važiuoja tik iš miesto centro,nepatogu..
Norėčiau, kad visoje apskrityje, būtų kuo daugiau ekologiškų autobusų.
Daugiau žemagrindžių autobusų visoje apskrityje.
Piko metu reikėtų daugiau miestinių autobusų Klaipėdoje.
Noreciau, kad vazinetu daugiau autobusu po pamoku i kaimus.
Reikėtu daugiau miestinių autobusų Kretingoje.
Palangos autobusų stotis toli nuo gyvenamųjų rajonų. Turėtų dažniau važinėti miestiniai autobusai į visus mikrorajonus, ypač nutolusius nuo stoties.
Autobusai Šilutės pl. turi vaziuoti bent iki 24 val.
Daugiau naujesnių tarpmiestinių, priemiesčio autobusų, mikroautobusų.
Norėtųsi pasidžiaugti Klaipėdos viešojo transporto svetaine ir ypač operatyviais ir išsamiais atsakymais į klaipėdiečių klausimus. Daugybė klausimų ir tiek pat atsakymų ir jų apibendrinimas ir būtų optimizavimo priemonė Klaipėdos viešojo transporto sistemai.
Daugiau pagrindinių autobusų piko metu.
Atnaujinti priemiestiniais reisais važiuojančius autobusus. Kadangi kai kurie į kaimus važiuoja pustuščiai, šiais maršrutais galėtų važiuoti mikroautobusai, o ne dideli autobusai.
n/n
Nenutuokiu
Neigalusisi su vezimeliu i autobusus negali patekti visai
Perorganizuoti Klaipėdos miesto autobusų maršrutus, Šilutės rajone kardinaliai atnaujinti autobusų parką ir vairuotojus. Neblogai būtų ir privati bendrovė. Labai prasta Šilutės autobusų stotis, kuri visiškai nešildoma.
Kadangi beveik nekeliauju viešuoju transportu, tai nelabai turiu ir ir kokių pasiūlymų.
Klaipėdos apskrityje galėtu važinėti daugiau žemagrindžių, naujesnių autobusų. Didesnė priemiesčio tvarkaraščių įvairovė, kad žmonėms iš mažesnių miesteliu butu lengviau pasiekti apskrities miestus, darbą, mokyklas ar pan.
Norėtusi naujesnių autobusų, taip pat, kad piko metu važinėtu daugiau autobusu, tuomet būtų mažesnės žmonių spūstys.