Kino teatras ,,Multikino"

13. Jei lankėtės ,,Multikino’’ kino teatre kas Jums labiausiai patiko/nepatiko?

  1. nauji filmai
  2. Patiko
  3. Filmas patiko
  4. Filmai, kuriuos rodo
  5. nepatinka ilgos reklamos
  6. popcornas ir didelis ekranas
  7. viskas kaip ir patiko
  8. Kitų klientų elgesys būna tikrai keliantis pasibjaurėjimą
  9. Filmai
  10. Nepatiko sales ir ekrano dydis