Per retai lankausi, kad galėčiau susidaryti nuomonę
gal renginiu ar gyvai igarsintu filmu ar dar kokiu idomiu dalyku
Geros organizacijos. Kokybes!!!
šiais metais nebuvau, nes filmų pasidarė žiauriai daug ir žiauriai sunku išsirinkti - reikalauja dau
prieinamu kainu, daugiau reklamos
Kaune
NETOKIO PERKRAUTO, GERIAU KELES SAVAITES
kiekvienais metais vis kitko, siais metais programeleje nebuvo nurodyti filmu autoriai. Salia filmo