ne vien nekomercinis kinas
yra geras. cia tiesiog dabar
islepo dauguma ir jei tik
pasakai kad komercinis filmas
tai iskart uzdeda nevykusio
filmo etikete.
Svarbiausia, kad trūksta
veiksmingos reklamos
Normalios/profesionalios kino
mokyklos,nepriklausancios
jokioms kitoms institucijoms.
Ir profesionalaus kino
instituto, o ne kulturos
ministerijos padalinio.
Kryptingos NVO jau
įgyvendinamas iniciatyvas
palaikančios kino edukacijos
politikos;
neturiu nuomonės
Nera vietos komentarui tai
rasau bile kur:
Bloga anketa, nes pasirinkus
atsakymo varianta neigiama
turetu buti komentaras,
vedantis i tolesni klausima.
Pvz. "Pažymėkite kino
festivalius, kuriuose
lankotės" - nei viename
nesilankau, bet toliau
klausimai apie ta pati.
kino teatrų
neesu susidurusi, tikrai
nezinau
pasiziurek savo paskutini
punkta, nevilnieciams jis gali
ir nepatikti