dabar studijuoju ir gyvenu
Vilniuje, bet esu kilusi is
mazesnio miestelio ir tikrai
zinau, jog kino situacija
provincijoje visiskai nyki...
kino meno disciplina galėtų
būti įvesta kaip
pasirenkamas dalykas nebent.
Manau, kad visi pagrindiniai
kino renginiai ir tevyksta
Vilniuje, visi kiti miestai
liko apmire ne tik nuo kino
stygiaus, bet ir nuo kitokio
kulturinio gyvenimo, kuriam,
kaip visada,
niekas "neatranda" pinigu.
Mazesniuose Lietuvos
miestuose net nera kino
teatru, tai ka jau kalbeti
apie kino renginius, kurie
gal ir vyktu, bet juk
diskotekos, puoksciu parodos,
medeliu pardavimas ir filmu
rodymas negali vykti toje
pacioje nuostabioje kulturos
saleje. Kinas turi tureti
savo vieta, o jau ziurovu
tikrai atsiras. Deja...
Ne=inau dabartinės situacijos
mažesniuose miestuose.
Periferiją ir taip nedidelis
informacjos srautas pasiekia
dar lėčiau...
Akivaizdu, kad ten nėra
didesnės paklausos, todėl,
matyt, pakanka.
Nu tikrai nezinau... galbut
ir vyksta kokios perziuros ir
diskusijos miesteliuose, bet
labai abejoju
apie rajonus negaliu daug
pasakyti, bet manau, kad be
piratiniu popsiniu filmu jie
niek daugiau neturi. taigi
kokie nors intelektualesni
renginiai sia tema butu naudingi.