As manau,kad zmonems labai
svarbu pamatyti gera kino
filma.Nes daznai jis duoda
atsakymus i sunkius
klausimus,skatina
kurti,isreiksti save.Manau
mazesniuose miesteliuose
filmai turetu
buti "pasiekiami" ir vyresnio
amziaus zmonems,netik
jaunimui.Reikia skatinti juo
dometis visus ir didelus, ir
mazus.
tai kad apie tokius, deje,
isviso neteko girdeti....
Nezinau, nes pati gyvenu
Vilniuje. Bet kiek zinau tai
tuose mazesniuose miestuose
tokiu renginiu galetu buti
ir daugiau.
praktiskai apie tokius
renginius mazesniuose
miesteliuose neteko girdeti,
tai reiskia, kad ju tikrai
labai truksta.
manau, kad nereikia apsiriboti
kinu bet galvoti apie bendra
ziniasklaidos ir komunikacijos
edukacija (internetas ir
galimybes, radiijas ir pan...)
man atrodo mazesniuose
miestuose isviso nieks
nevyksta. nesamone kazkokia
Mažesniuose miestuose
kinoteatrai jau seniai
uždaryti
Renginiai pavieniai ir reti,
apie juos trūksta
informacijos.
Kaune 2 kino teatrai, bet jie
rodo tuos pacius filmus. gal
butu naudinga isteigi "kitokio
kino" kinoteatra. jau
nekalbant apie mazesnius
miestus, kur filma roos per
projektoriu Kulturos rumuose
net nežinau ar tokie vyksta,
niekuomet nesu apie juos
girdėjęs, tad manau, kad kino
renginių provincijoje trūksta.