prieinamumo - reikia
registruotis, nespėjai - viso
gero, šiaip neateisi
informacijos - kas? kur?
kada?
nesuprantu kam tie
festivaliai, reikia pastoviai
rodyti normalu kina, o per
savaite parodyti visus gerus
filmus, zmones turi ir
asmenini gyvenima,
nekiekvienas gali leisti sau
praleisti savaite kine
Įdomesniu filmų
saliu ivairumo; labiau
meniniu filmu, nezinomu
idomiu rezisieriu..