13. Žmonės į kiną eina vieni, porose arba su draugų kompanija. Išvardinkite, Jūsų manymu, dėl kokių priežasčių asmenys renkasi vienokį ar kitokį būdą?
kas mėgsta filmą komentuoti, eina su draugais. Kas mėgsta vietoje filmo bučiuotis, su pora, kas nori pažiūrėti filmą, eina vienas.
Kad butu linksmiau
porose
Dažniausiai tai priklauso nuo jų nuotaikos.
Nezinau
Vieni - nori pamatyti filma ir neturi su kuom/jiems ne itin rupi kompanija/jie megsta daryti dalykus vieni
Porose - pasimatymas
Draugu kompanija - zmones nori pamatyti filma, bet nenori/nedrista eiti vieni/ eina del kompanijos ar tiesiog gerai praleisti laika
del to kokia kompanija jiems geresne, koki filma eina ziureti
Su draugais galima dalintis įspūdžiais. Vienam galima ramiai žiūrėti neaptarinėjant
-
Gana populiari dovana - du kino bilietai, todėl dažnai žmonės į kiną pasikviečia antrąją pusę.
Pažiūrėjus filmą su draugais, galima jį aptarti, padiskutuoti, tai kartu smagus laiko praleidimo būdas.