13. Žmonės į kiną eina vieni, porose arba su draugų kompanija. Išvardinkite, Jūsų manymu, dėl kokių priežasčių asmenys renkasi vienokį ar kitokį būdą?
Del asmeniniu savybiu.
nes jiems tai patinka
Kompanijose linksmiau, galima iškart pasidalinti įspūdžiais
Dėl savo charakterio.
Ziurint su kuom nori praleisti laika. Kartais ka tik susipazine mergina su vaikinu eina i kina, kad arciau pabuti vienas kito ir labiau pazinti. Einant su draugais, tiesiog gero laiko praleidimas. Einu su savo vyru i kina kaip su draugu, su kuriuo galiu pasijuokt, pasilinksmint ir viska aptart daug geriau nei su drauge kuri isizeis del mano atvirkscios jai nuomones.
Skirtingi zmones; skirtingos situacijos lemia toki pasirinkima
Smagiau keliese, gali pakomentuot vieną ar kitą situaciją, po filmo jį aptart.