UserGretaVal1
Vieša
Pranešti

Ketvirtosios pramonės revoliucijos poveikis visuomenei

Sveiki, esu Vilniaus kolegijos buhalterinės apskaitos pirmo kurso studentė. Rengiu tiriamojo darbo projektą apie ketvirtosios pramonės revoliucijos poveikį visuomenei. Pagrindinis šios apklausos tikslas yra išsiaiškinti, kokį poveikį visuomenei daro 4-otios pramonės revoliucija ir kokia gi yra visuomenės nuomonė apie šios revoliucijos naujovę- "Daiktų internetą". Labai prašau skirti keletą minučių savo laiko ir atsakyti į klausimus, kurie man bus naudingi, rengiant darbą.  

Jūsų lytis:
Jūsų išsilavinimas
Ketvirtoji pramonės revoliucija, dar kitaip vadinama „antruoju mašinų amžiumi“ yra pasaulinio lygio pokytis, paliečiantis kiekvieną planetos gyventoją. Ar teko apie tai girdėti?
Kaip manote ar 4-oji pramonės revoliucija daro teigiamą įtaką visuomenei?
Dažniausiai ši revoliucija siejama su pažangiomis technologijomis (robotika, savavaldžiomis mašinomis), tačiau iš esmės dėmesys yra sutelktas į žmogaus ir roboto tarpusavio ryšį, sukuriant komandą, kuri ateityje darys dar didesnius pokyčius technologijose bei pramonėje. Kaip vertinate tai?
Kokias 4-osios pramonės revoliucijas permainas žinote?
Daiktų interneto reiškinys pasaulyje gyvuoja jau daugiau kaip dešimtmetį. Technologijų žinovai daiktų internetą apibūdina kaip išmaniųjų technologijų panaudojimą įvairiose gyvenimo srityse. Ar iki šiol teko apie tai girdėti?Privalomas
Įdomu tas, jog šiuo metu Lietuvoje yra atskira studijų programa daiktų internetui. Pagal Daiktų interneto inžinerijos studijų programą rengiami specialistai, gebantys matyti platesnį vaizdą ir šį daiktų bendravimą paversti naudingu žmogui. Ar teko girdėti apie šią studijų programą?
Fotosintezė, tai įvairių organinių medžiagų gamyba (sintezė) organizmuose iš neorganinių medžiagų, naudojant saulės energiją. Mokslininkai išrado naują dirbtinės fotosintezės metodą, kurio metu iš šiltnamio dujų – anglies dvideginio – bus gaminamos aukštos energetinės vertės angliavandenių grandinės. Naujasis dirbtinis procesas veiks panašiai: per cheminių manipuliacijų grandinę be jokio chlorofilo bus kuriamas skystas kuras. Kaip vertinate tai?
Kaip vertinate parduotuvėse atsiradusias savitarnos kasas?
Dabar pasaulyje gyvena apie 7,7 mlrd. gyventojų. Prognozuojama, kad iki 2030 m. šis skaičius sieks 8 mlrd, o iki 2050 – 9 mlrd. Kaip vertinate tokius pokyčius?
Jūsų amžius: