Kelionių organizatorius "Bartika"

esu trečio kurso turizmo administravimo studentas,rašau baigiamąjį darbą.šia anketa noriu sužinoti keliavusiųjų nuomonę apie kelionių organizatoriaus "Bartika" paslaugų kokybę.
Jūsų pastabos ir pasiūlymai
Karolynaz lol > manau kiekvienam savo :) aš be ablteto jau neįsivaizduoju savo gyvenimo, o nešiojamas kompiuteris tapo staliniu ir niekur nebekeliauja.O dėl SIRI atveš omnitel dar kitą savaitę, pratestuosime ir parašysime, o dabar čia spėlioti. Bent jau angliškai puikiai kalbantys žmonės patenkinti ir sako, kad viskas veikia tobulai. O dėl klausinėjimo nesąmonių na, kol kas SIRI dirbtinis intelektas tau iškart pasako ką supras, o ko ne. Jei būtų tikrai protingas, tai telefone nesedėtų, o periminėtų branduolinių galvučių valdymą :)
reiktu tinklapyje aprasyti butent apie bartika kokie tikslai jusu kaip atsiradote ir t.t ir gidys rinkti ne paskutine minute nes visa kelione priklauso nuo ju ar klientas bus patenkintas ar ne:) sekmes esate puikus!!
Kuo daugiau tokių žmonių, kaip mano draugas - tuo galingesnė įmonė VISOM prasmėm.. Ir reiktų atsinaujinti svetainę, nes pirmas įspūdis - svetainę darė žmogus, mokantis tik primityvius kompiuterio veiksmus..
reiketu jums labiaus susiimti, jei dar norit, kad kas keliautu su jumis
nera