Kelionės

Jūsų nuomonė apie Novaturą:

  1. bbž
  2. -
  3. :)
  4. gera
  5. tai labai idomiu pasiulymu teikia man patinka tai
  6. Per daug save iškelia
  7. Labai gerai dirbanti kompanija
  8. mano nuomone, tavo nuomone, šiais laikais ji niekam nerūpi, viską valdo monarchiška demokratija bei pinigai na
  9. Teigiama
  10. Tai pati geriausia kelionių agentūra