Jūsų nuomonė apie Novaturą:
- bbž
- -
- :)
- gera
- tai labai idomiu pasiulymu teikia man patinka tai
- Per daug save iškelia
- Labai gerai dirbanti kompanija
- mano nuomone, tavo nuomone, šiais laikais ji niekam nerūpi, viską valdo monarchiška demokratija bei pinigai na
- Teigiama
- Tai pati geriausia kelionių agentūra