Kelionės

Jūsų nuomonė apie Novaturą:

  1. puiki
  2. -
  3. Viena didžiausių ir geriausiai vertinamų kelionių agentūtų Lietuvoje
  4. Paskutineje kelioneje likau apgauta del novaturo siulomu ekskursiju. Geras marketingas pas juos, o ekskursijos - nelabai..
  5. nera nuomones
  6. gera kelionių agentūra, dėja, keliones planuojuosi pati
  7. Nesu turejes reikalu su Novaturu, tai ir neturiu nuomones
  8. Kad turet nuomone apie sia agentura reiktu ja pasidomet, o kol kas neprireike...
  9. maladiec pacany
  10. Tai kompsnija kuri turi ilgametę kelionių organizavimo patirtį ir išmano savo darbą,