Keleivių vežimo traukiniais kokybė ir jos tobulinimas

Sveiki, esu VTDKO Transporto logistikos III kurso studentė. Šiuo metu rašau taikomųjų tyrimų rašto darbą, kurio metu siekiu išsiaiškinti apie keleivių gabenimo kokybę traukiniais. Man labai svarbi kiekvieno Jūsų nuomonė. Ši anketa yra anoniminė ir jos rezultatai publikuojami nebus. Pildydami šią apklausą užtruksite keletą minučių.  Dėkoju už Jūsų laiką!

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

1. Jūsų amžius?

2. Jūsų lytis?

3. Kaip dažnai keliaujate traukiniais?

4. Dėl kokių priežasčių keliaujate traukiniais? Įrašykite atsakymą.

5. Ar keliaujate tarptautiniais maršrutais?

6. Kur perkate traukinio bilietą?

7. Ar Jums patogu įsigyti traukinio bilietus?

8. Jei Jums nepatogu įsigyti bilietą parašykite kodėl?

9. Ar keliaujate su augintiniais?

10. Ar kyla nesklandumų keliaujant su gyvūnais? (Jei taip, parašykite kokių).

11. Ar esate patenkinti kelionių trukme?

12. Ar dažnai susiduriate su traukinių vėlavimu?

13. Kaip manote ar kelionė atitinka kainos ir kokybės santykį?

14. Kaip manote ar užtenka traukinių maršrutų?

15. Kaip manote ar tinkamai pasirūpinama neįgaliais žmonėmis kelionės/įlaipinimo/išlaipinimo metu?

16. Ar esate susidūrę su nesklandumais traukinyje/perkant bilietą/išlipant ar įlipant į traukinį?? (Jei taip, kokiais?)

17. Kaip manote, kas galėtų pagerinti keleivių vežimo kokybę?