Kaziuko mugės organizavimo analizė

Ką siūlytumėte tobulinti Kaziuko mugėje?

  1. Mugėse labai užkeltos kainos, kas dažnai nuvilia. Taip pat labiau norisi autentiškų prekių, o ne kinietiškų. Taip pat erzina visokios himalajų druskos, maškos ir panašiai.
  2. pasirinkti erdves, kur butu didesnis zmoniu pralaidumas
  3. SIulyciau pritaukti daugiau smullkiuju verslininku, amatininku ir kureju, kurie gamina vienetinius dirbinius ir jiems skirti geriausias vietas kaziuko mugeje, nes didieji verslininkai ir taip stiprus, tad vis tiek pritrauktu daug lankytoju. Tada kaziuko muges pradzia ir pabaiga nebutu tokia "skysta" ir nepaklausi.
  4. Kaziuko mugė tikria puiki, galima būtų pakeisti nebent lietingą orą :D
  5. Viskas iš principo atrodo neblogai
  6. Reiktų spręsti žmonių antplūdžių klausimą. Būna įvykių, kai yra suspauždžiami žmonės ar vaikai.
  7. Valdyti žmonių srautus.
  8. Būtų smagu, jei atsirastų įvairiasnių prekių. bei būtų mažiau žmonių, tačiauvargu, ar galima tai suvaldyti
  9. Neturiu nuomones
  10. esu turbūt šiuo metu retas atvejis, kuris mano, jog Kaziuko mugei nereikia nieko keisti- man ji priimtina tokia, kokia yra. Man patinka ir didelis žmonių kiekis, lokacija ir prekeivių pasiūla.