Kavos vartojimas Klaipėdos jaunimo tarpe: nauda ir žala.
Gerbiamas respondente,
Esame Klaipėdos valstybinės kolegijos Socialinių mokslų fakulteto pirmo kurso studentės Eva Ražūnaitė ir Goda Gerulaitytė. Mūsų anketos tema yra Kavos vartojimas Klaipėdos jaunimo tarpe : nauda ir žala. Mūsų tikslas - išsiaiškinti kokia naudą ir žalą patiria jaunimas gerdami kavą. Gautus rezultatus panaudosime taikomūjų tyrimų metodologijos darbo analizei. Labai prašome užpildyti šią anketą anonimiškumą garantuojame. Atsakymus pažymėkite varnele.