Kauno kolegijos studentų nuotolinis mokymasis COVID-19 pandemijos laikotarpiu

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

Koks jūsų amžius?

Kokia jūsų lytis?

Vykstant pandemijai, kelinto kurso studentas (-ė) buvote?

Ar turėjote nuotolinio mokymo patirties prieš prasidedant pandemijai?

5. Kiek buvote motyvuotas (-a) mokytis nuotoliniu būdu COVID-19 pandemijos metu?

Ar pavyko greitai ir sėkmingai persikelti į virtualią aplinką?

Ar lengvai adaptavotės naujoje aplinkoje?

Kas jus motyvuoja mokytis nuotoliniu būdu? Galimi keli variantai.

Ar buvo trukdžių, dėl kurių kilo sunkumų naudojantis technologijomis?

Kokie buvo pagrindiniai trukdžiai nuotolinėje paskaitoje? Galimi keli variantai.

Ar jums buvo sukurtos tinkamos sąlygos mokinantis nuotoliniu būdu ?

Ar dėstytojai buvo nusiteikę padėti iškilus problemai?

Ar dėstytojai greitai atsakydavo į jūsų rūpimus klausimus?

Ar dėstytojai atsižvelgdavo į tai, kad dauguma iš jūsų pirmą kartą dalyvauja paskaitose nuotoliniu būdu?

Ar greitai rasdavote informaciją kur, ir kada vyks nuotolinė paskaita?

Ar padidėjo krūvis mokantis nuotoliniu būdu?

Kai studijavote, ar pandemijos laikotarpiu dirbote kokiame darbe? (Jeigu nedirbote, į 16 klausymą nereikia atsakyti).

Kaip pavykdavo suderinti nuotolines studijas su darbu?

Kas jums yra svarbu, kad jaustumėtės patogiai mokinantis nuotoliniu būdu? Galimi keli variantai.

Ar jautėtės saugus (-i) naujoje mokymosi aplinkoje?

Ar buvo minčių nutraukti studijas, o gal tai ir padarėte?

Kaip nuotolinis mokymasis pakeitė jūsų socialinį gyvenimą?

Mokindamasis (-i) nuotoliniu būdu...