Kauno klinikų darbuotojų fizinės ir emocinės sveikatos būklės pokyčiai COVID - 19 pandemijos eigoje

36. Dėkojame už Jūsų laiką ir mintis! Ar turite pastebėjimų?

  1. Kauno klinikose dirba ne vien medicininis personalas :)
  2. -
  3. Siūlau atkreipti dėmesį į neigiamą karo Ukrainoje foną vertinant su emocine savijauta susijusius klausimus.
  4. neturiu
  5. pareigos- (specialistė (nebuvo pasirinkimo)
  6. 33 punkte negalėjau tiksliai nurodyti savo pareigų. Manau trūksta eilutės "kitos pareigos"
  7. Gera anketa!
  8. Pareigos nurodytos tik medicininės, reiktų įtraukti ir nemedicininius (specialistas ir kt.)
  9. įdomi,aiški, ne per ilga anketa.
  10. nenurodytos visos personalo grupės, nes be gydomojo personalo yra ir kitas personalas: administracinis, tarnautojai, aptarnaujantis