Kauno klinikose dirba ne vien medicininis personalas :)
-
Siūlau atkreipti dėmesį į neigiamą karo Ukrainoje foną vertinant su emocine savijauta susijusius klausimus.
neturiu
pareigos- (specialistė (nebuvo pasirinkimo)
33 punkte negalėjau tiksliai nurodyti savo pareigų. Manau trūksta eilutės "kitos pareigos"
Gera anketa!
Pareigos nurodytos tik medicininės, reiktų įtraukti ir nemedicininius (specialistas ir kt.)
įdomi,aiški, ne per ilga anketa.
nenurodytos visos personalo grupės, nes be gydomojo personalo yra ir kitas personalas: administracinis, tarnautojai, aptarnaujantis