Kauno ikimokyklinio ugdymo įstaigų elektroninė komunikacija
Gerb. Respondente, esu antro kurso Kauno kolegijos studijų programos „Taikomoji komunikacija“ studentė, šiuo metu atlieku tiriamąjį darbą, kurio tikslas – pateikti Kauno miesto ikimokyklinių ugdymo įstaigų elektroninės komunikacijos gerinimo sprendimus.
Tiriama auditorija – šiuo metu į Kauno miesto valstybines ikimokyklines įstaigas (lopšelius-darželius) leidžiantys vaikus/globotinius tėvai/globėjai.
P.S. tyrimo tikslas niekaip nesusijęs su šiandienos miesto ir rajono lopšeli-darželių vykdoma mokėjimo už paslaugas politika. Tyrimu siekiama tobulinti įstaigų elektroninę komunikaciją, informacijos sklaidą, išgryninti informacijos tėvams/globėjams aiškumo, pakankamumo aspektus.
Anketa yra anoniminė, todėl tikiuosi iš Jūsų nuoširdžių ir neklaidinančių atsakymų. Dėkoju Jums iš anksto už įsitraukimą ir pagalbą.