Kas įtakoja profesinio ,aukštesniojo ar aukštojo mokslo pasirinkimą?

Pasirinkite tinkamą variantą arba įrašykite atsakymą.Dėkoju

Rezultatai yra viešai prieinami

Jūs šiuo metu?

Lytis?

Kurioje mokymo įstaigoje studijuojate ar studijavote? (profesinėje,kolegijoje,universitete) Jeigu nestudijavote parašykite nestudijavau.

Ką manote apie šios įstaigos mokymo lygį?

Kokią specialybę pasirinkote jei studijuojate ar studijavote?Jei nestudijavote kuo užsiimate?

Kas įtakojo jūsų pasirinkimą?

Ką manote apie dalykus kuriuos mokinatės ar mokinotės pasirinktoje specialybėje?

Ką manote apie dėstytojų bendravimą su studentais?

Ką pasiūlytumėte pakeisti mokymo įstaigoje kurioje mokėtes ar mokotės?

Ar rekomenduotumėte mokymo įstaigą ar specialybę kurią baigėte?