Karantino plitimas

5. Kaip elgiatės kad išvengtumėte viruso?

  1. Specialiai nieko nedarau, gyvenu įprasta gyvenimą. Gal tiek kiek vengiu susitikti su draugais bet tik todėl nes žinau kad jie patys to nenori dėl viruso baimes
  2. Plaunu rankas, dėviu apsaugines kaukes, laikausi karantino
  3. Stiprinam imuniteta
  4. Būnu namie, nebendrauju su žmonėmis
  5. Namie bunu. Plaunu daznai rankas. Vedinu patalpas.
  6. Sveikinuosi sudėjęs delnus ir linktelėdamas, automobilyje drėgnai valau valdymo svirtis ir vairą, viešose tualetose pirma nuleidžiu vandenį po to atlieku reikalus, rankas plaunu su muilu, bendrauju tik virtualiai, prekes užsisakome per kurjerį.,
  7. Stenguosi būt namie😮
  8. Kiek įmanoma saugausi
  9. Nesilankau viešose vietose, plaunu rankas dažnai, naudoju apsaugos priemones.
  10. laikomes rekomedaciju