Specialiai nieko nedarau, gyvenu įprasta gyvenimą. Gal tiek kiek vengiu susitikti su draugais bet tik todėl nes žinau kad jie patys to nenori dėl viruso baimes
Sveikinuosi sudėjęs delnus ir linktelėdamas, automobilyje drėgnai valau valdymo svirtis ir vairą, viešose tualetose pirma nuleidžiu vandenį po to atlieku reikalus, rankas plaunu su muilu, bendrauju tik virtualiai, prekes užsisakome per kurjerį.,
Stenguosi būt namie😮
Kiek įmanoma saugausi
Nesilankau viešose vietose, plaunu rankas dažnai, naudoju apsaugos priemones.