Karantino plitimas

5. Kaip elgiatės kad išvengtumėte viruso?

  1. Dirbu iš namų
  2. Vartoju česnaką ir Sibiro kėnį
  3. Stengiuosi nesilankyti viešose vietose
  4. Būnu namuose, į parduotuvę einu kartą į 2 savaites, planu rankas, vengiu susitikimo su žmonėmis lauke, laiptinėje
  5. Saugausi ir vengiu didesnio bendravimo nei iprastai.
  6. sedziu namie
  7. Saviizoliacija
  8. Naudoju denzifekcines priemones
  9. Būnu namie
  10. Stengiausi nekontaktuoti su žmonėmis,tai lengva,nes gyvenu kaime.Sveika gyvensena,profilaktika.