Dirbu iš namų
Vartoju česnaką ir Sibiro kėnį
Stengiuosi nesilankyti viešose vietose
Būnu namuose, į parduotuvę einu kartą į 2 savaites, planu rankas, vengiu susitikimo su žmonėmis lauke, laiptinėje
Saugausi ir vengiu didesnio bendravimo nei iprastai.
sedziu namie
Saviizoliacija
Naudoju denzifekcines priemones
Būnu namie
Stengiausi nekontaktuoti su žmonėmis,tai lengva,nes gyvenu kaime.Sveika gyvensena,profilaktika.