Kandidatų į darbo vietą socialinių tinklų tikrinimas
Ką manote apie darbdavio pasirinkimą tikrinti potencialių darbuotojų socialines paskyras? Gal teke su tuo susidurti?
Iš socialinio tinklo galima susidaryti įvaizdį apie žmogų, bet, deja, tas įvaizdis taip pat gali būti ir klaidingas :)
Manau, kad tai yra gana pagrįstas pasirinkimas.
Susidurti netako. Bet socialinis tinklapis nera gera vieta vertinti kandidata. Aisku perzvelgt paskyra tikrai galima,bet nuomane darytis tik gyvai susitikus ir gavus atsakymus i norimus klausymus
Neteko
Žiūriu į tai teigiamai, nes socialinės paskyros neretai atspindi ir žmogaus asmenybę, intelektą, priklausomai nuo to, kiek ir kokią informaciją jis skelbia. Asmeniškai nėra tekę su tuo susidurti, bet nieko bloga tame nematau, kadangi aš informaciją apie save publikuoju atsargiai.
Priklauso nuo darbo.
Geras budas gauti daugiau asmenines informacijos apie potencialu darbuotoja
Darbdavys gali daug informacijos gauti iš to, ką galimas naujas darbuotojas skelbia savo socialinių tinklų paskyroje, sužinamo daugiau negu pats kandidatas pasako
Socialiniuose tinkluose skelbiama informacija daug atskleidzia apie darbuotoja, o jei daug neparodo apie save viesai, tai taip pat jau darbdaviams informacija apie asmeni.
Vieniems manau net padėtų įsidarbinant. Socialiniuose tinkluose labai gerai galima pastebėti žmogaus pomėgius, įsitikinimus ir gyvenimo prioritetus.